niedziela, 28 stycznia 2018

Z WIEŚCI NASZYCH PÓŁEK WARMIOBOOK - BARCZEWO

Otworzyliśmy następna półeczkę Warmiobook. Tym razem nasze książki znalazły swoje miejsce w Barze przy Ratuszu w Barczewie. https://www.facebook.com/BarPrzyRatuszuBarczewo/

Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci z pomysłem naszej akcji bookcrossingowej "Warmiobook" w Barczewie. Właściciele postarali się o bardzo klimatyczną i stylową półkę, która rewelacyjnie pasuje do wnętrza i klimatu baru, a my półeczkę zasililiśmy ciekawymi książkami.
Ale nie tylko my "podrzuciliśmy" książki do tego baru ale także mieszkańcy Barczewa z wielką dozą nieśmiałości pożyczyli i przynieśli swoje książki do podzielenia się. To bardzo nas cieszy :-)
Z wielką radością przekazaliśmy właścicielce baru DYPLOM za bezinteresowną pomoc w organizacji sieci półek bookcrossingowych “Warmiobook”. Dzięki Państwa zaangażowaniu mogliśmy uwolnić i podzielić się książką z innymi. Bar to takie miejsce gdzie się spotykamy, jemy, pijemy i ... czytamy. Każde miejsce jest dobre na książkę. Zapraszamy wszystkich do czytania, dzielenia się.
Naszym celem jest ochrona środowiska - mniejsze zużycie surowców, w tym przypadku papieru. Chcemy wydłużyć czas użytkowania przedmiotów, na przykładzie książek. Chcemy dzielić się wiedzą i to podwójnie (fizycznie książkami a duchowo wiedzą i pomysłami).
A tu "przepis" korzystania z Warmiobooka:
- wypożyczamy książki z naszej półeczki
- przynosimy swoje niepotrzebne książki
- czytamy, dzielimy się wrażeniami z ich przeczytania
- polecamy coś ciekawego do przeczytania (książka, artykuł, publikacja itp.)
- robimy fotkę z nimi i wysyłamy do nas 🙂
- nasze oznaczone książki wędrują dalej i na pewno znajdą się w innym miejscu (niekoniecznie na naszej półeczce Warmiobookowej).

Róbcie zdjęcia i wysyłajcie do nas :-) Czekamy na WAS!

Anna Wojszel


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz