niedziela, 28 stycznia 2018

WARMIOBOOK W RADIO OLSZTYN


Powstało następne przyjazne miejsce dla naszych warmiobookowych książek.

W niedzielne przedpołudnie mieliśmy zaszczyt wziąć udział w rozmowie w Radio Olsztyn o naszych działaniach związanych z akcją Warmiobook. Poinformowaliśmy słuchaczy radia o nowych miejscach, w których mogą podzielić się książką lub zostawić swoje, niepotrzebne już książki, które na pewno się nie zmarnują, a wręcz przeciwnie - damy im nowe życie i kolejne drogi do przebycia - od czytelnika do czytelnika, od restauracji do baru, od baru do radia :-) itd.
Tak! do radia - bo tam właśnie powstała nasza następna półeczka bookcrossingowa. Mieszkańcy ul. Radiowej i nie tylko mają już lepszy dostęp do książek. Miejsce bardzo przyjazne, półeczka zasilona wspaniałymi i jakże ciekawymi pozycjami książkowymi, a obok półeczki...wygodna kanapa, a w tle można posłuchać Radio Olsztyn :-)
Z wielką radością przekazaliśmy na ręce Pani Redaktor DYPLOM za bezinteresowną pomoc w organizacji sieci półek bookcrossingowych “Warmiobook”. Dzięki Państwa zaangażowaniu mogliśmy uwolnić i podzielić się książką z innymi. Zapraszamy wszystkich do naszych miejsc z książkami.
A tu "przepis" korzystania z Warmiobooka:
- wypożyczamy książki z naszej półeczki
- przynosimy swoje niepotrzebne książki
- czytamy, dzielimy się wrażeniami z ich przeczytania
- polecamy coś ciekawego do przeczytania (książka, artykuł, publikacja itp.)
- robimy fotkę z nimi i wysyłamy do nas 🙂
- nasze oznaczone książki wędrują dalej i na pewno znajdą się w innym miejscu (niekoniecznie na naszej półeczce Warmiobookowej).
Róbcie zdjęcia i wysyłajcie do nas :-)Anna Wojszel

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz